10% הנחה על כל האתר

חיפוש

חיפוש

מדיניות אספקת מוצרים

1. הנהלת האתר תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידי המשתמש באתר (בתחומי הקו הירוק) באמצעות חברת משלוחים בכל רכישה, במשלוח עד הבית. מסירת ההזמנה תתבצע בתווך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת.

2. זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א'-ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

3. מובהר כי הנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל איחור בביצוע אספקת המוצר, לרבות בכל הקשור למקרים הבאים: כוח עליון לרבות מלחמה, פעולות איבה, מגיפה, מצב חירום ונזקי טבע, שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה ו/או הובלת המוצרים, כל סיבה שאינה בשליטת הנהלת האתר ו/או כל סיבה הקשורה למבצע השליחות.

ביטול עסקה הרכישה והחזר כספי:

הלקוח/ה רשאי/ת לבטל את העסקה שבוצעה באתר בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א -1981 ("חוק הגנת הצרכן") ולקבל החזר כספי בגינו או להחליפו כנגד מוצר חלופי לפי המפורט להלן:
1. ביטול עסקה בתקופת זמן של שעה אחת ממועד ההזמנה תעשה דרך פנייה טלפונית אל שירות הלקוחות של האתר במקרה כזה יהיו זכאי/ת הלקוח/ה לקבל החזר מלא לרבות עלות משלוח.

2. החזרת מוצר לאחר קבלת המשלוח אצל הלקוחה – הלקוחה רשאית לבטל את העסקה בתוך 14 ימי עסקים ממועד ההזמנה ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו שימוש והוא מופיע באריזתו המקורית. ההחזרה תבוצע על ידי איסוף הפריטים על ידי שליח מטעם החברה בתשלום הלקוח/ה או בהחזרת הפריט לחנות בהגעה לגלריה.

3. במקרה של בקשה להחזר כספי ניתן לפתוח פנייה לשירות הלקוחות בהודעה למייל או לWhatsApp. במקרה כזה זיכוי יתקבל לכרטיס האשראי עד 14 ימי עסקים מרגע הגעת הפריט אל החברה.

  • בעסקה שבוצעה באשראי יינתן ביטול עסקה בשיעור שלא יעלה על 5%  או  100 ש"ח חדשים לפי הנמוך מבינהם.
  • במקרה של פריט פגום/אי התאמה לפריט שהוזמן הלקוחה זכאית להחזר כספי מלא בכל סכום שהוא ללא עמלת ביטול כחוק.
  • הזיכוי בכרטיס האשראי/זיכוי לאתר יתבצע עד 14 ימי עסקים מרגע קבלת ההודעה על בקשת הזיכוי.
  • יש לוודא כי המוצר לא היה בשימוש, נמצא באריזתו המקורית ושאריזתו לא נפגמה
  • החזר כספי יתבצע אך ורק לכרטיס האשראי איתו בוצעה ההזמנה.
  • ההחזר יבוצע בתנאי העסקה – עסקה בתשלום אחד תזכה את הלקוח/ה בתשלום אחד ועסקת תשלומים תזכה את הלקוח/ה במספר תשלומים כפי שבוצעה העסקה
  • החזר למימוש באתר יתקבל לחשבון האישי של הלקוח/ה ממנו התבצעה העסקה. לא ניתן להמיר זיכוי שהתבצע לאתר לזיכוי לכרטיס אשראי לאחר שתמו ימי הטיפול בהזמנה.
  • לא ניתן לבטל עסקת דיירקט ולכן הזיכוי הכספי במקרה זה יתבצע בהעברה בנקאית לחשבון הלקוחה תוך 14 ימי עסקים מרגע קבלת הודעת הביטול.

ביטול עסקת הרכישה על ידי החברה

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת את הפעילות באתר או לבטל עסקת רכישה שביצעה הלקוחה באם חלים המקרים הבאים:

1. התברר כי הפריט אזל מהמלאי לאחר ביצוע הרכישה

2. פרטי המשתמש או פרטי התשלום אינם נכונים

נשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה, בירור ויידוע לגבי החזרה או החלפה.
ניתן לפנות אלינו בכל אחד מהאמצעים הבאים:

  • דוא"ל – carolinewolf.online@gmail.com
  • ניתן לשלוח הודעת WhatsApp למספר 050-9841411
חזרה למעלה
התווסף לסל הקניות